728 x 90

آقا زاده‌های خود فروخته نظام - از کسری

آقا زاده‌های خود فروخته نظام
آقا زاده‌های خود فروخته نظام

درود به همه مجاهدان راه آزادی و همه کسانی که خون خود را در راه این کشور فدا نمودند.درود بر همه مجاهدانی که با وجود فارغ‌التحصیلی از دانشگاه و یا در حال تحصیل، ظلم را تحمل نکرده و تن به خفت و خواری ندادند و در برابر حکومت شاهنشاهی و بعد از آن حکومت سراسر فساد و بی‌عدالتی آخوندی سر خم نکرده و هم‌چنان در راه دفاع از میهن خود برای رسیدن به دموکراسی تلاش می‌کنند.

در روزهای اخیر که کانونهای شورشی با همکاری همه‌جانبه مردم در کوی و برزن با اعتراض و اعتصابها دست و پنجه نرم می‌کنند و همه جور خطری را تحمل کرده و از آن ترسی ندارند، و تنها به‌دنبال تغییر نظام کنونی بوده و با مشکلات مختلف درگیر هستند، آقا زاده‌های حکومت آخوندی که خود روزی برای سلطنت انتقاد داشتند، و از خرج و مخارج سفرهای فرنگ قصه پردازیها داشته‌اند، اکنون در موارد مختلفی از حضور خود در آمریکا و دانشگاه‌های آن تصویر ارسال کرده و مانند یک شهروند عادی و به دور از دغدغه کشور خود، از همه مشکلات و بی‌عدالتیها و... ندای آسودگی و فراغت را در توصیف دانشگاهشان و یا ماشین و لباس و امکانات رفاهی دیگر... را عنوان می‌کنند.

خرداد ۱۳۹۳آخوند فاسد... مصباح یزدی گفت: «تحصیل‌کردگان انگلیس و بعد آمریکا و فرانسه مهم‌ترین انحرافات فرهنگی کشور را رقم زده‌اند؛ چرا که ساختار فکری آنها به دست آن کشورها ساخته شده است.» البته این مخالفتها تمام ماجرا نبود چرا که آخوند... مصباح مبتکر اعزام طلاب به خارج در سال ۱۳۷۲است. مؤسسه تحت نظر مصباح در اولین مرحله از این اقدام، تعداد ۱۰تن از طلاب مؤسسه به کشور کانادا و آمریکا عزیمت کردند.

هوشیار باشید که این فاسدان قدرت طلب تنها آمریکا و اروپا را برای مردم عادی بد می‌دانند و برای خودشان و فرزندان خود، بهترین مکان در جهت تحصیل و فراغت حال است.در همه موارد تنها مردم باید از رفتن به آمریکا و اروپا دور باشند و از امکانات آنها استفاده نکنند، ولی برای حکومت فاسد جمهوری اسلامی و خانواده‌های وابسته به آن هیچ مشکلی ندارد.

این در حالی است که نوه دختری آخوند فاسد محمد یزدی و فرزند محمدرضا تخشید استادیار گروه روابط بین‌الملل و رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران است که با رانت و رابطه‌های پشت پرده سیاسی و فساد اداری حاکم بر جمهوری آخوندی بر سرکار آمده، مشغول تحصیل در مدرسه حقوق « فوردهام» در منهتن نیویورک است که وی در پست اینستاگرامی خود از چراغ های همیشه روشن دانشگاه مانند حساب بانکی همیشه پر دلار خود و خانواده‌اش با آسودگی سخن می‌گوید و به تعریف و تمجید می‌پردازد و در اینجا مرگ بر آمریکا هیچ معنایی ندارد...تسخیر لانه جاسوسی به‌اصطلاح حکومت فاسد جمهوری اسلامی معنایی ندارد....تحریمهای مختلف توسط آمریکا معنایی ندارد.....بلاد کفر و..... هیچ معنایی ندارند زیرا آقا زاده‌های فاسد در آنجا هستند و برای آنها از بیت المال هزینه‌های میلیاردی می‌شود و ژنهای خوب تنها حق حیات راحت را دارند و مجاهدین با این فاسدان مبارزه می‌کنند و....

کسری مدنی

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات