728 x 90

حقیقت مجاهدین و تفاوت اسلام شیخ و ضدیت آن با اسلام مجاهدین - نوشته‌یی از موسی راویزی

قیام دیماه در ایران - عکس از آرشیو
قیام دیماه در ایران - عکس از آرشیو

به نام خدا و به نام خلق قهرمان ایران

سلام و درود فراوان به هموطنان عزیزم به‌ویژه رهروان راه حسین و راه آزادی و مجاهدانی که در راه مبارزه با شاه و شیخ ثابت قدم ماندند.

 

تحولات جهان و منطقه به سمتی در حرکت است که چهره مزدوران را نمایان می‌سازد اما ما نیز باید سبب و عامل اتحاد در کشور باشیم و صدای رهایی بخش مجاهدین را به گوش همگان برسانیم، عده‌یی می‌گویند مجاهدین تندرو هستند و به‌دنبال جنگ و...اما اگر تاریخ حقیقی را نگاه کنیم، متوجه حقیقت مجاهدین و تفاوت اسلام شیخ و ضدیت آن با اسلام مجاهدین روشن می‌گردد.

 

تحلیل کوتاه مسائل روز:

۱_سپاه تروریستی پاسداران و رهبر دجال که تا چندی پیش، آمریکا و اسراییل را تهدید می‌کردند، با تغییر موضع جدی می‌گویند: جنگ نخواهد شد و دیگر از تهدید خبری نیست.

 

۲_خامنه‌ای جنایتکار در دیدار با طلاب حکومتی سعی در روحیه دادن به آنها کرده اما خود خامنه‌ای هم می‌داند که دیگر به انتها رسیده و جمهوری اسلامی به تاریخ انقضایش نزدیک شده و مانند شاه به زباله‌دان تاریخ می‌پیوندد.

 

۳_نقش مهم سازمان مجاهدین خلق ایران در رسوایی نظام جنایتکار خامنه‌ای از سالهای گذشته در مورد مسائل هسته‌یی و موشکی است که روشنگری مجاهدین خلق بزرگترین اتفاقات منطقه‌یی و جهانی را رقم زده است بوده است.

 

اما مهمترین نکته:

در این اجتماع باید دانست که چه کسانی بر ما حکومت می‌کنند، کسانی که با استفاده‌های ارتجاعی از اسلام سبب مرگ و زندانی شدن بسیاری و فساد و جنایتهای زیادی علیه مردم ایران شده‌اند، هر دو جناح اصول‌گرا و اصلاح‌طلب جنایات زیادی مرتکب شدند و نباید دوباره به هیچ جناحی اعتماد کرد.

((درود بر سازمان مجاهدین خلق ایران))

موسی راویزی

۱۳۹۸/۰۲/۲۲

رفسنجان

 

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات