728 x 90

قبول ولایت خامنه‌ای انکار ولایت امام زمان است

مرگ بر اصل ولایت فقیه
مرگ بر اصل ولایت فقیه

بسم رب العشق الذی خلق مهدی

«أفضل أعمال شیعتنا انتظار الفرج»

اللَّهمَّ صلِّ علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بر موانع فرج مولایمان مهدی لعنت

مرگ بر دزدان ولایت امام زمان

مرگ بر غاصبان خلافت امام زمان

مرگ بر ولی امر خود خوانده

مرگ بر ولایت دروغین

همصدا با صاحب الزمان عج

مرگ بر اصل ولایت فقیه

 

طبق روایات شیعه از نشانه‌های دوره آخرالزمان پدید آمدن حکومت بنی عباس ثانی‌ است. این حکومت از نام معصومین علیهم‌السلام سوء‌استفاده می‌کند. مذهب حقه‌ٔ شیعه را تعریف می‌کند و برای خود ولایت دروغین فقیه می‌تراشد. قبول این ولایت به‌مثابه انکار ولایت امام زمان عج می‌باشد. هر کس ولایت غاصب خلافت را قبول کند قطعاً ولایت امام معصوم علیه‌السلام را انکار کرده است.

پیامبر(ص) فرمودند: «وای بر دو گروه از امتم؛ شیعه بنی امیه و شیعه بنی عباس و پرچم گمراهی که با آنهاست».(ابن طاووس، ملاحم و فتن، باب۳۴)

برای رضایت پیامبر اسلام(ص) این پرچم گمراه(پرچم بنی عباس ثانی جمهوری غیراسلامی ضد ایران) را آتش بزنیم و خود را از ثواب آتش زدن پرچم غاصبین مقام امام زمان صلوات‌الله و سلامه علیه محروم نکنیم.

امام صادق علیه‌السلام فرمود:

به خدا سوگند، خداوند برای هیچ‌کس در پیروی کردن از غیر ما(کسی که معصوم نباشد) اختیاری قرار نداده است، همانا کسی که موافق ما باشد، با دشمن ما مخالف است و کسی که با دشمن ما در گفتار یا عمل موافق باشد، پس او از ما نیست و ما هم از او نیستیم.(وسائل الشیعه ج ‏۲۷ ص ۱۱۹)

در مناقب العتره ابن فهد حلی آمده است:

«رسول خدا صل‌الله علیه و آله و سلم فرمودند:

وای بر امت من از شورای صغری

عرض شد چه وقت خواهد بود؟

فرمود در غیبت کبری و در زورا(مجلس خبرگان تهران) برای تغییر سنت من(تبلیغ ولایت دروغین فقیه) و تغییر احکام واقع خواهد شد.

امام صادق علیه السّلام در مورد فرمایش خدای عزّ و جلّ که فرموده: «در روز قیامت خواهی دید آن کسان که بر خداوند دروغ بسته‌اند چهره‌هایشان سیاه شده است [آیا جز در جهنّم جایگاهی برای خود بزرگ‌بینان است؟]فرمود: «منظور کسی است که خود را امام پندارد در حالی که واقعاً امام نیست».

--------------------------

از پایان زمان غیبت صغری به بعد که حدود ۱۱۰۰سال تا الآن می‌گذرد، زمان غیبت طولانی حضرت قائم عج آغاز شده است. در این مدت حضرت آقا امام زمان عج نایبی برای خود تعیین نکرده‌اند و به آخرین نایب خود علی بن محمد سمری فرموده بودند: «بعد از فوت خودت به کسی وصیت به نیابت نکن و اگر کسی بعد از شما ادعای مشاهده من(امام زمان عج) را داشته باشد، دروغگوی مفتری است و لا حول و لا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ العلیّ العظیم».

طبق کلام مولایمان آقا امام زمان عج ایشان در زمان غیبت کبری نایبی ندارند پس خمینی و خامنه‌ای و تمام کسانی که ادعای نیابت و مشاهده حضرت ولی امرمان مهدی زمان عج کردند دروغگوی مفتری هستند و خداوند در قرآن کریم دروغگو را لعنت فرمودند زیرا که دروغ بدترین گناه و مبدأ آفتهاست.

امام علی بن الحسین(ع) فرمودند:

هر کس در غیبت فرزندمان استوار بر ولایت ما باشد خداوند پاداش یک‌هزار شهید مقتول در جبهه‌های احد و بدر به او می‌دهد.(منبع: کتاب بحارالانوار جلد ۵۲)

 

جوانان گرامی، در دوره غیبت باید پایبند به ولایت حضرت قائم عج باشیم زیرا که ایشان ولی امر مسلمین جهان هستند ما موظفیم که با غاصبین خلافت حضرت عج مبارزه کنیم و هم‌چون خود امام زمان عج ضد اصل ولایت فقیه(غیر معصوم) باشیم همصدا با مهدی زمان عج شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه سر دهیم و همانند آقایمان مهدی عج منتظر واقعی باشیم تا آن روز که خداوند عالم لطف خود را بر ما ارزانی بدارد و اجازه برپایی حکومت دینی به رهبری منجی عالم صاحب الزمان عج بدهد.

در روایات توصیه شده بسیار دعا، راز و نیاز، عبادت و خودسازی کنیم زیرا ماییم که موجبات ظهور حضرت عج را فراهم خواهیم کرد.

ما عشاق امام زمان عج موظفیم به دستورات اهل بیت سلام الله علیهم عمل کنیم و از نواهی آنان دوری کنیم هم‌چنین موظفیم موجب خوش‌نامی اسلام و زینت اهل بیت علیهم السلام باشیم. با این روش قلب عامه مردم را فتح خواهیم کرد؟ آن وقت است که حضرت عج ظهور می‌کنند، جهان را فتح و سیاست اسلامی شکل خواهند داد.

گاها از خود می‌پرسم چطور ممکن است گروهی منکر ولایت مولایمان امام زمان عج بشوند و ولایت دروغین خمینی و خامنه‌ای که غاصبان خلافت و امامت هستند را بپذیرند بلافاصله کلام معجزه آسای دانشمند بزرگ آقا امام صادق علیه‌السلام به ذهنم خطور می‌کند که این حوادث را بسیار دقیق پیشگویی فرمودند و آن را از نشانه‌های نزدیک شدن به موعد ظهور حضرت قائم عج دانستند و کمی دلم آرام می‌گیرد آقا امام صادق علیه‌السلام فرمودند: «به جهت طولانی شدن غیبت قائم عج گروهی از مخالفان منکر او می‌شوند یا معتقد می‌شوند به سیزده امام و بیشتر».

 

از سید عبدالزهرا موسوی از فیضیه قم

 

مسئولیت محتوای این مطلب برعهده نویسنده است و سایت مجاهد الزاماً آن را تأیید نمی‌کند

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات