728 x 90

نمایش ترس و وحشت ولی‌فقیه ارتجاع از مجاهدین و قیام از زبان مهره‌ها و امام جمعه‌های خامنه‌ای

خامنه‌ای ولی فقیه ارتجاع
خامنه‌ای ولی فقیه ارتجاع

خامنه‌ای در پیامی که بعد از نمایشهای حکومتی ۲۲بهمن فرستاد، تلویحا اذعان کرد که بسیج حکومتی و مهندسی وی برای  ترتیب دادن این نمایشها برای پاسخگویی به قیام سراسری مردم ایران علیه نظام ولایت فقیه بوده است.  

وی در پیام مسخره‌ خود گفت: حادثه‌ مهمی در روز 22بهمن آفریده شده است و پاسخ قاطع به دشمنان و سست عهدان است.

امام جمعه‌ها و مهره‌های خامنه‌ای نیز در سخنرانیهای خود در  این نمایشهای حکومتی ترس و وحشت ولی‌فقیه ارتجاع را از مجاهدین و قیام سراسری به نمایش گذاشتند:

آخوند حسینی بوشهری ـ رشت 22بهمن 96:

... دشمنان ما خیلی بی‌رحمانه با ما برخورد کردند من تعجب می‌کنم تعداد کمی احساس می‌کنند امروز ممکن است آمریکا برای ما منجی باشد اروپا برای ما منجی باشد کسانی که در خیابانهای تهران به مغازه‌دار رحم نمی‌کردند و ترور می‌کردند اینها برای ما منجی باشند تهدیدات داخلی ما این است که خدایی ناخواسته ملت ما بدبین بشوند احساس سرخوردگی بکنند به‌جای گوش دادن حرف دوست حرف دشمن را به‌عنوان یک سخن واقعی تلقی کنند.

 

پاسدار قاسم سلیمانی ـ کرمان 22بهمن 96

نکته سوم، در فتنه‌ها بود. خصوصاً فتنه‌های اول دوره‌های اول انقلاب که انقلاب نوجوان بود. حادثه لیبرال‌ها و توده‌ای‌ها، چب ها، منافقین، آن جنگهای خیابانی که منافقین در خیابانهای کشور راه انداختند . ..

ملت ایران در حوادث بعدی در توطئه‌ها و فتنه‌های داخلی در سال‌های بعد خصوصاً فتنه اخیر ۸۸همین آخرین فتنه‌ای که ضدانقلاب سوءاستفاده کرد از بعضی از نگرانی‌ها...

 

یک برداشت غلطی می‌کنند، فکر می‌کنند و بعضی می‌گویند و بر زبان جاری می‌کنند و من شنیده‌ام، دلسوزانه هم ممکن است بگویند این حرف را که همان‌طوری که امام در قصه‌ قطعنامه و آتش‌بس جام‌زهر را نوشید امام امروز هم باید در مقابل آمریکا هم این کار را انجام بدهد. این چه غفلت بزرگی است این چه سفسطه خطرناکی است.(صبر کن آقا..).. این چه قیاسی است. این جام‌زهر و این زهر جان اسلام را می‌گیرد. جان ایران را کامل می‌گیرد

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات