728 x 90

هذیان بیمار رو به قبله

ساندیس‌خورهای نظام آخوندی‌
ساندیس‌خورهای نظام آخوندی‌

در سال‌های اخیر، خشم مردم در بند ایران نسبت به رژیم آخوندی و سیاست‌های آن روزبه‌روز در حال افزایش بوده است. خشمی که شاهد ظهور آن در تجمعات گسترده در مناطق مختلف کشور هستیم.

در مقابل، سردمداران رژیم به‌جای توجه به خواسته‌های مردم، به‌ویژه قشر کارگر و کم‌درآمد، به اقدامات مخرب داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی خود ادامه می‌دهند.

ملاها بارها تلاش کرده‌اند با کیک و ساندیس، افرادی را به خیابان کشانده و نمایش قدرتی دروغین به راه بیاندازند. این رویکرد، همواره از سوی ناظران اجتماعی و فعالان فضای مجازی با دید تمسخر نگریسته و موجب رسوایی بیشتر برای رژیم شده است.

اما آخوندها باز هم درس عبرت نگرفته‌اند. آنها این بار با زدن نعل وارونه، در رسانه‌های نظام خونریز ولایت فقیه و سپاه مردم‌کش پاسداران کلیپی مسخره را منتشر کرده‌اند تا اقدام ساندیس‌خورهای ولایت‌معاش، توجیه گردد.

یکی از رسانه‌های رسوای نظام در مطلبی با عنوان «رای بده پیتزای رایگان بخور» نوشته:

«به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، با وجود غیرقانونی بودن پرداخت هر گونه پاداش یا خوراکی به رأی‌دهندگان برای ترغیب آنها به شرکت در انتخابات، این کار به‌صورت گسترده در آمریکا انجام می‌شود...».

گذشته از این‌که در آمریکا یا هر کشوری چگونه رأی جمع می‌کنند این ادعا از جانب نظام ساندیس و فریب، در شرایطی که اقشار مختلف مردم از کارگران و زحمتکشان تا معلمان و دانشجویان و بازاریان و مالباختگان یک‌پارچه و با تمام توان تمامیتشان را در کف خیابانها به چالش کشیدند قابل‌توجه بوده و از درمانده‌شدن آخوندها در یافتن راهی مناسب برای خروج از بحرانها حکایت دارد.

البته این نوع هزیان‌گویی که محصول شرایط پایانی است فقط مربوط به رسانه‌ها و افراد یک باند از حکومت نیست. خامنه‌ای هم چندی پیش نظام زهواردررفته ولایت فقیه را قوی‌تر از آمریکا معرفی کرد و روحانی با وقاحت آخوندی منکر تمام مشکلات و گرانی و... شد و بیشتر اسباب جوک و خندهٔ جوانان و دانش‌آموزان گردید.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات